Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Таллінн: 24/07/2024

Наші знижки

Знижки з першого замовлення

При оформленні замовлення на суму від 80$100$ (4 130 ₴) і більше, автоматично надається знижка 3% на перше замовлення. Якщо сума перевищує 100$ (4 130 ₴), то додатково буде запропоновано картку Classic, яка надає знижку 7% на наступні замовлення.

Дисконтна програма для постійних клієнтів

Службою "My-present" передбачено систему знижок з використанням віртуальної та фізичної (на вибір клієнта) дисконтної картки компанії "Present". Наявність картки дозволяє отримати знижку від 7% до 15%.

Рівень карткиУмови отриманняЗнижки - %
ClassicСума замовлення від 100$7%
SilverСума замовлень понад 1000$11%
GoldСума замовлень понад 5000$15%

Вартість замовлення автоматично перераховується з урахуванням знижки на стадії оформлення замовлення після введення номера дисконтної картки. Дисконтна картка не має терміну дії і може бути використана іншими користувачами на розсуд власника картки.
Карта діє всіх сайтах-партнерів компанії "Present".
У разі втрати фізична дисконтна карта не відновлюється, не замінюється. Номер (код) залишається дійсним.

Система знижок не поширюється на акційні товари та індивідуальні замовлення.
Купони на знижку

У рекламних цілях проводяться різноманітні акції, під час яких розігруються призи та купони на знижку. З інформацією про акції та конкурси, що проводяться, Ви можете ознайомитися на наших сторінках Facebook. Знижки за кількома купонами не підсумовуються.

Партнерська дисконтна програма

Для корпоративних клієнтів, шлюбних агентств, консьєрж-сервісів, регіональних служб обслуговування VIP - клієнтів наша компанія готова надати особливі умови обслуговування та систему знижок. Якщо Ви плануєте зробити замовлення на суму від 500$, то зверніться до нас за індивідуальною знижкою.