Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Таллінн: 24/07/2024

Повітряні кулі

Доставка: Таллінн - 124 ₴
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
17
5 619 ₴
19
6 176 ₴
23
7 292 ₴
24
7 570 ₴
25
7 849 ₴
35
10 637 ₴
36
10 916 ₴
45
13 425 ₴
48
14 261 ₴
55
16 212 ₴
Кількість куль
+5 619
На фото представлений товар "17 куль"
Склад (змінити): вихідний склад
Куля (латексний) (колір: червоний)
Куля (латексний) (колір: білий)
Мінімальна вартість товару - 5617 ₴
Код товару: MP5003 (150)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 5619
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Сюрприз з повітряних куль подарує найяскравіші враження коханій дівчині. Замовте романтичну та зворушливу зв'язку з білих та червоних куль на 14 лютого, 8 березня або День Народження коханої разом із букетом квітів. Виявіть таким чином свою любов і ніжність. Ці святкові кулі чудово підійдуть на весілля, заручини або значну подію для дівчини. Можна тільки уявити, як здивується кохана, отримавши такий милий сюрприз. Велика зв'язка гелієвих кульок також зможе чудово прикрасити дитяче свято та стати доповненням до подарунка для маленького іменинника.

Тільки доповнення до букету, від 15 шт. до 55 шт.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Таллінн після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті tallinn.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Таллінн (Естонія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого подарунку "Яскраві враження" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Таллінн - 124 ₴