Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Таллінн: 24/07/2024

Букет з троянд, гортензій та лізіантусів

Доставка: Таллінн - 124 ₴
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Зменшений
4 220 ₴
Стандартний
4 989 ₴
Делюкс
6 845 ₴
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Гортензія (колір: білий)
Лізіантус (колір: білий)
Троянда (50 см.) (колір: кремовий)
Троянда кущова (колір: рожевий)
Eвкаліпт
Бумага (1 м.) (колір: рожевий)
Стрічка (1 м.) (колір: рожевий)
Мінімальна вартість товару - 4218 ₴
Код товару: MP0278 (664)
Рейтинг:
5
73%
4
27%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 175 чол.
Оцінили: 175 чол.
Разом: 4219
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Букет з троянд, гортензій та лізіантусів

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Таллінн після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті tallinn.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Таллінн (Естонія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Букет з троянд та гортензій" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Таллінн - 124 ₴